12:00 Khimki - Ufa

12:30 Slalom Gigant Mężczyźni

12:40 ŁKS Łódź - Odra Opole

13:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock

13:00 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica

13:00 Stomil Olsztyn - GKS Tychy

13:00 Bordeaux - Metz

13:00 MultiLiga 2. Bundesliga

13:00 Bochum - Wurzburger Kickers

13:00 Hannover 96 - Greuther Furth

13:00 Holstein Kiel - Erzgebirge Aue

13:30 Manchester City - West Ham

13:30 Bournemouth - Watford

14:00 Bieg łączony mężczyzn

14:00 Kolarstwo: Omloop Het Nieuwsblad

14:00 Eibar - Huesca

14:00 Antalyaspor - Basaksehir

14:00 Rizespor - Sivasspor

14:30 Zenit - FK Rostów

14:45 GKS Katowice - AZS Olsztyn

15:00 Stal Mielec - Lechia Gdańsk

15:00 Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet T.

15:00 Spezia - Parma

15:20 Kombinacja norweska: kobiety 5km

15:30 MultiLiga Bundesliga

15:30 Bayern Monachium - FC Koeln

15:30 Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld

15:30 VfL Wolfsburg - Hertha Berlin

15:30 VfB Stuttgart - Schalke 04

16:00 GKS Bełchatów - Górnik Łęczna

16:00 West Brom - Brighton

16:00 Celtic - Aberdeen

16:00 Barnsley - Millwall

16:00 Birmingham City - QPR

16:00 Blackburn Rovers - Coventry City

16:00 Brentford - Stoke City

16:00 Luton Town - Sheffield Wednesday

16:00 Middlesbrough - Cardiff City

16:00 Preston - Huddersfield

16:00 Rotherham United - Reading

16:00 Swansea City - Bristol City

16:15 Sevilla - Barcelona

16:30 Skoki: MŚ w Oberstdorfie

16:30 Utrecht - FC Emmen

16:30 Famalicao - Farense

17:00 Dijon - PSG

17:00 Lokomotiw Moskwa - CSKA Moskwa

17:00 Soczi - Arsienał Tuła

17:00 Galatasaray - Erzurum BB

17:30 Jagiellonia - Piast Gliwice

17:30 Formuła E: MŚ w Diriyah

17:30 Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin

17:35 Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrów Wlkp.

18:00 Golf: WGC Workday Championship

18:00 Bologna - Lazio

18:30 Leeds United - Aston Villa

18:30 RB Lipsk - B. Moenchengladbach

18:30 Deportivo Alaves - Osasuna

18:30 Asteras T. - PAOK

18:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk

18:45 Lekkoatletyka: Perche Elite Tour

19:00 Gwardia Opole - Chrobry Głogów

19:00 Santa Clara - Pacos de Ferreira

19:30 Boks: Suzuki Boxing Night 5

20:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa

20:00 Vitesse - Venlo

20:00 Boxing: Frampton vs Herring

20:00 Snooker: Players Championship

20:30 Stal Nysa - Warta Zawiercie

20:45 Hellas Verona - Juventus

20:45 Real Madryt - San Pablo Burgos

21:00 Newcastle United - Wolves

21:00 Getafe - Valencia

21:00 Heracles - Twente

21:00 Boxing: Khademi vs Ahmed

21:30 FC Porto - Sporting

22:00 Liga+

22:30 NASCAR Xfinity Series

22:30 Sportowy Wieczór

23:00 UFC: Prelims

23:00 Eleven Gol Live

23:00 Magazyn Sportowy News+

01:00 Canelo Saul Alvarez vs Avni Yildirim

20:00 Boxing: Dirrell vs Davis

01:00 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers

01:00 Minnesota Timberwolves - Washington Wizards

02:00 UFC: Rozenstruik vs Gane

02:00 Indiana Pacers - New York Knicks

02:00 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder

02:00 Utah Jazz - Orlando Magic

02:00 New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs

02:30 Dallas Mavericks - Brooklyn Nets

06:05 Sydney FC - Macarthur FC

08:10 Newcastle Jets - Wellington Phoenix

08:20 Narciarstwo dowolne

09:50 Kombinacja norweska

09:50 Narciarstwo alpejskie

10:00 Wysoki Pressing

11:00 Cafe Futbol

12:00 Sp. Moskwa - Kazań

12:15 Sparta Rotterdam - Willem II

12:20 WRC Arctic Rally

12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków

12:30 Sampdoria - Atalanta

12:40 Korona Kielce - Chrobry Głogów

13:00 Biegi narciarskie: MŚ w Oberstdorfie

13:00 Leicester City - Arsenal

13:00 Crystal Palace - Fulham

13:00 Wycombe - Norwich

13:00 AS Monaco - Brest

13:30 Union Berlin - Hoffenheim

13:00 MultiLiga 2. Bundesliga

13:30 Nurnberg - Eintracht Braunschweig

13:30 Heidenheim - Fortuna Dusseldorf

13:30 Sandhausen - Osnabruck

14:00 MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy

14:00 Belouizdad - Mamelodi

14:00 Celta Vigo - Real Valladolid

14:00 Goztepe - Kasimpasa

14:30 Akhmat Grozny - Dyn. Moskwa

14:30 Groningen - Sittard

14:30 PSV - Ajax

14:45 Skra Bełchatów - VERVA Warszawa

14:45 Kolarstwo: Pro Series, Belgia

14:50 Kombinacja noweska

15:00 Cracovia - Zagłębie Lubin

15:00 Tottenham - Burnley

15:00 Inter - Genoa

15:00 Crotone - Cagliari

15:00 Udinese - Fiorentina

15:00 Angers - Lens

15:00 Lorient - Saint-Etienne

15:00 Nimes - Nantes

15:00 Reims - Montpellier

15:00 Livingston - St. Johnstone

15:30 Mainz 05 - Augsburg

16:00 Portimonense - Maritimo

16:45 Alkmaar - Feyenoord

17:00 MŚ w Oberstdorfie: konkurs mieszany

17:00 Wydad - Kaizer

17:00 Krasnodar - Ural

17:00 Trabzonspor - Fenerbahce

16:15 Cadiz - Real Betis

17:05 Lille - Strasbourg

17:30 Chelsea - Manchester United

17:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

17:30 Malow Suwałki - MKS Będzin

17:30 King Szczecin - Trefl Sopot

18:00 FAME MMA 9: Konferencja

18:00 Napoli - Benevento

18:00 Bayer Leverkusen - Freiburg

18:30 Granada - Elche

18:30 Tondela - Gil Vicente

18:30 Joventut Badalona - FC Barcelona

20:00 Snooker: Players Championship

20:00 Golf: WGC Workday Championship

20:00 Górnik Polkowice - Chojniczanka

20:15 Sheffield United - Liverpool

20:30 ŁKS Łódź - Radomka Radom

20:45 AS Roma - AC Milan

21:00 Olympique Marsylia - Olympique Lyon

21:00 Villarreal - Atletico Madryt

21:00 Nacional - Sporting Braga

21:30 LA Clippers - Milwaukee Bucks

21:30 NASCAR Xfinity Series

22:00 Sportowy Wieczór

23:00 Magazyn Sportowy News+

23:00 Eleven Gol Live Niedziela

00:00 New York Knicks - Detroit Pistons

00:00 Atlanta Hawks - Miami Heat

00:00 Chicago Bulls - Toronto Raptors

01:00 Washington Wizards - Boston Celtics

01:00 Memphis Grizzlies - Houston Rockets

02:00 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves

02:00 Golden State Warriors - Los Angeles Lakers

03:00 Charlotte Hornets - Sacramento Kings


TRANSMISJA DOSTĘPNA 1-2 MINUTY PRZED ROZPOCZĘCIEM PROGRAMU!
WYBIERZ JAKOŚĆ:
Jakość: HD | FULL HD