08:25 Łyżwiarstwo figurowe kobiet

09:00 PŚ w skeletonie i bobslejach

09:30 Biegi narciarskie

10:00 Formula 2: Wyścig

11:15 Stan futbolu

11:35 Łyżwiarstwo figurowe mężczyzn

12:00 Zduńska Wola - Piast Gliwice

12:00 Formuła 1 GP Bahrainu: trening 3

12:30 Azoty Puławy - Vive Kielce

12:30 Termalica Nieciecza - GKS Tychy

12:40 Biegi narciarskie

13:30 Brighton & Hove Albion - Liverpool

13:30 Reading - Bristol City

13:30 Morecambe - Solihull Moors

14:00 Snooker: UK Championship

14:00 Elche - Cadiz

14:20 Biathlon kobiet

15:00 Formuła 1 GP Bahrainu: kwalifikacje

15:00 Sassuolo - Inter

15:00 Stal Mielec - Jagiellonia Białystok

15:30 Borussia Dortmund - Koln

15:30 RB Leipzig - Arminia Bielefeld

15:30 Union Berlin - Eintracht Frankfurt

15:30 Augsburg - Freiburg

15:30 Stuttgart - Bayern Munchen

16:00 Manchester City - Burnley

16:00 Birmingham City - Millwall

16:00 Blackburn Rovers - Barnsley

16:00 Cardiff City - Luton Town

16:00 Derby County - Wycombe Wanderers

16:00 Huddersfield Town - Middlesbrough

16:00 Norwich City - Coventry City

16:00 Rotherham United - Bournemouth

16:00 Sheffield Wednesday - Stoke City

16:00 Watford - Preston North End

16:00 Harrogate Town - Blackpool

16:00 Plymouth Argyle - Lincoln City

16:00 Portsmouth - King's Lynn Town

16:00 Cheltenham Town - Crewe Alexandra

16:00 Bradford City - Oldham Athletic

16:15 Valencia - Atletico Madrid

16:20 Rumunia - Polska

16:30 Skoki PŚ w Ruka: konkurs

17:00 Olympique Marseille - Nantes

17:30 Podbeskidzie B-B - Śląsk Wrocław

17:30 K NH Ostrava – Stal Ostrów Wlkp.

18:00 Benevento - Juventus

18:15 St. Mirren - Aberdeen

18:30 Everton - Leeds United

18:30 Borussia M'gladbach - Schalke 04

18:30 Huesca - Sevilla

18:30 Peterborough United - Chorley

18:45 Emmen - Ajax

19:00 Santa Clara - Porto

19:30 Izrael - Hiszpania

19:45 Snooker: UK Championship

19:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

20:00 CSA - Ponte Preta

20:00 ADO Den Haag - Heerenveen

20:30 Legia Warszawa – BK JIP Pardubice

20:30 Boks: Dubois - Joyce

20:30 MKS Będzin - Kędzierzyn Koźle

20:45 Atalanta - Hellas Verona

21:00 WBA - Sheffield United

21:00 PSG - Bordeaux

21:00 Real Madrid - Deportivo Alaves

21:00 Santos - Sport Recife

21:00 Palmeiras - Athletico-PR

21:00 VVV - PEC Zwolle

21:30 Sporting CP - Moreirense

21:40 Sportowy Wieczór

22:00 Liga+

22:30 Vitória - CRB

23:00 Bahia - Sao Paulo

23:00 Magazyn Sportowy: News+

23:00 Magazyn - Eleven Gol Live

23:00 UFC Fight Night: Blaydes - Lewis

02:00 Boks: Mike Tyson - Roy Jones JR.


TRANSMISJA DOSTĘPNA 1-2 MINUTY PRZED ROZPOCZĘCIEM PROGRAMU!